Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Aktualności

Strona w budowie

24.09.2018

W trosce o jak najlepszą obsługę naszych obecnych i przyszłych klientów dnia 24.09.2018 nastąpiła zmiana dostawcy oprogramowania naszego sklepu.

Zmiana spowodowała, iż na nowo dodawane są produkty, opisy i zdjęcia. Systematycznie będziemy dodawać stare jak i nowe produkty.

Przepraszamy za niedogodności.

Projektowanie i wizualizacja w programie CAD 3D

28.05.2018

Wiele naszych produktów, przed wytworzeniem projektowane są w programie CAD 3D z zachowaniem naturalnych wielkości i szczegółów. Pozwala nam to zredukować ilość wykonywanych prototypów do minimum. W projekcie CAD 3D możemy nanosić poprawki według sugestii klienta, aż do osiągnięcia zadowalającego efektu. Realistyczna wizualizacja pozwala nam zobaczyć produkt końcowy przed jego wyprodukowaniem. W naszej firmie  powstają między innymi : różnego rodzaju stojaki sklepowe, stojaki na okulary, stojaki z plexi, ekspozytory, części do maszyn oraz wiele innych projektów.
Witryna stworzona na platformie